Про нас

Ми раді вітати Вас на нашому сайті та в інтернет магазині, де Ви можете ознайомитися з асортиментом нашої продукції, цінами, а також дізнатися докладну інформацію про співпрацю з нами.

В нашому інтернет-магазинї  ви можете придбати сумки та аксесуари торгівельної марки "Камелія" та "LucheRino".


ТМ "Камелія" представлена ​​на Українському ринку з 2000 року і добре вже знайома покупцям, як марка жіночих сумок європейської якості.
Швидко завойовує ринок нова торгівельна марка "LucheRino". Це новітній бренд, який поєднав в собі сучасність, моду та якість.

Ми орієнтовані на роботу з різносторонніми покупцями, яким пропонуємо якісну продукцію за вигідною ціною, широкий асортимент, відповідний модним і сезонним тенденціям, професійну підтримку та консультації, швидке обслуговування.

Ми налаштовані на довготривалу співпрацю і завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, пропонуючи вигідні умови, і реальні ціни на нашу продукцію. З нашою продукцією Ви можете ознайомитися в каталозі. Весь товар представлений на сайті - є в наявності. Фото зроблені з реального товару.
Широкий асортимент товару, більше 700 моделей, регулярна і своєчасна його поставка від виробника, зручний сервіс і гнучка цінова політика - це те, чим наше підприємство завоювало довіру покупців .